Firemné referencie

Firemnými kurzami chceme osloviť organizácie na celom Slovensku, ktoré potrebujú pre svojich zamestnancov poskytovať výučbu anglického či nemeckého jazyka priamo vo svojich priestoroch. Po vzájomnej dohode o podmienkach výučby môžeme prísť k Vám učiť angličtinu priamou metódou Speak Direct Method, klasickou metódou (Headway), Konverzácie prípadne Business English a to všetky úrovne od začiatočníkov až po pokročilých. Nemecký jazyk vyučujeme formou Die Direkte Methode (konverzačná forma výučby), poprípade klasickou formou. Ukážkovú hodinu vám ponúkame priamo vo firme zadarmo! V prípade záujmu o ňu nás prosím kontaktujte vopred na telefónnom čísle 0918/429186 alebo nám napíšte na emailovú adresu office@topenglish.sk

Máme bohaté skúsenosti s firemnou výučbou. Pre firemných zákazníkov poskytujeme na základe požiadavky rodených hovorcov z U.S.A., Veľkej Británie či Austrálie.

Zákazník si môže vybrať z nasledovných foriem výučby:

Angličtina

Nemčina

Výber z firemných referencií

Od svojho vzniku vo februári 2009 sme ako spoločnosť Top English, s.r.o. už spolupracovali s mnohými firmami a inštitúciami. Nasledovný zoznam predstavuje niektorých z našich zákazníkov.

Ako prihlásiť na kurzy Vašu firmu?

V prípade ak aj Vaša firma má záujem o kurzy angličtiny či nemčiny, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0905 547 157, alebo emailom office@topenglish.sk alebo vyplňte online prihlášku.